- Střely (na branku) -
1 Vyloučení 5
0 Branky v přesilovce 2
0 Branky v oslabení 0

K úvodnímu utkání nového ročníku Krajské ligy mužů jsme jeli do Čáslavi, která ještě nedávno patřila k našim nejméně oblíbeným soupeřům.

Dnešní utkání se od začátku odehrávalo v naší režii. Domácí měli velký respekt a bylo jen otázkou času, kdy naši převahu potvrdíme i gólově. To se stalo v 11. minutě Sladký pohotově dorazil střelu Milaniaka. Ve 12. minutě sehrál pěknou akci první útok, kterou po přihrávce Kubáta zakončil Tuma. Ve 20. minutě podtrhl gólový účet první třetiny využitou přesilovou hrou Žalud.

Ani úvod druhé části hry neoznačoval, že by v utkání mělo dojít k nějakému zvratu. Navíc v rozmezí 30-36. minuty jsme soupeři nastřileli dalších 5 branek a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

Poslední třetina se již dohrávala jen z povinnosti, přesto jsme bezmocnému soupeři nastříleli ještě 4 branky.

Utkání jsme měli jednoznačně pod kontrolou, víc není co dodat.

Branky: 37:01 Jakub KŮRKA (Ondřej TOMEK) - 10:02 Bohumil SLADKÝ (Lukáš MILANIAK), 10:55 Lukáš TUMA (Marek KUBÁT , David POJKAR), 19:29 Matěj ŽALUD (Filip KEJDANA , Martin ŠEVC) - v přesilové hře 5/4, 29:55 Antonín JELÍNEK - v přesilové hře 5/4, 33:19 Bohumil SLADKÝ (Lukáš MILANIAK , Martin ŠEVC), 33:35 Marek KUBÁT (Dominik ČAPEK , Lukáš TUMA), 34:33 Jan LEDERER (Lukáš MILANIAK , Jiří MRKUS), 35:48 Bohumil SLADKÝ, 41:47 Filip KEJDANA (Ondřej NÁPRAVNÍK), 44:01 Ondřej NÁPRAVNÍK (Martin ŠEVC), 44:58 Martin ŠEVC (Filip KEJDANA , Antonín JELÍNEK), 49:56 Lukáš TUMA (Dominik ČAPEK)

Sestava Hokejový klub Čáslav, z.s.
Čeněk NOVÁK (od 34:33 Jan KRIŠTOF) - Jakub KŮRKA, Ludvík SVOBODA, Kryštof KULHÁNEK, Filip BÍLEK, Ladislav JANATA, Dominik BÍLEK, Jakub GRAUER - Filip NAVRÁTIL, Radim KŘIŠŤAN, Jaromír FLORIÁN, Jan SLADKÝ, Ondřej KRPATA, Jiří VLACH, Michal BOROVANSKÝ, Josef HEJNÝ, Martin JEŽEK, Dominik BARBORA, Ondřej TOMEK