Poděbrady živě na czechicehockey.tv!

Czechicehockey.tv je streamovací službou, která nabízí možnost sledovat hokej z mnoha arén v České republice a zvýšit tak popularitu tohoto sportu, a to napříč kategoriemi – od nejmenších až po dospělé. Kromě zprostředkování hokejových zážitků divákům nabízí služba také možnosti růstu jednotlivých klubů! Hokejové týmy mají k dispozici data, prostřednictvím kterých mohou trenéři analyzovat tréninky i zápasy, a tím přispět k lepší efektivitě týmu a budoucím úspěchům.

Jestliže nemůžete fandit přímo z tribuny nebo chcete sledovat utkání Vašich dětí, Krajské ligu mužů nebo jakékoliv jiné utkání z dalších připojených zimních stadionů, vytvořte si účet na Czechicehockey.tv, ať vám nic neunikne! Navíc nás můžete podpořit, pokud při registraci vyberete HC Poděbrady jako váš oblíbený klub… Tak ať Vám již žádný zápas neuteče! :-)