20: HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice

Krajská liga mužů: Základní část - 4. kolo

- Střely (na branku) -
8 Vyloučení 7
2 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

Vstup do druhého domácího utkání se Poděbradům vydařil. Již ve druhé minutě hostující obrana namazala Svobodovi a ten poslal Poděbrady snadno do vedení. Ty branka povzbudila a Popovice to neměly lehké. Domácí hokejisté byli všude o krok dříve a hráli s velkou chutí. V 11 minutě centr prvního útoku Kubát po přihrávce svých křídel Drahoňovského a Löffelmanna prostřelil hostujícího brankáře podruhé. Tento výsledek vydržel i do první přestávky.

website why do wife cheat website

V úvodu druhé části hry měly Popovice výhodu přesilové hry a kontaktním gólem se mohly vrátit do zápasu, ale domácí hokejisté oslabení bez větších problémů přečkali. Rozhodující moment utkání přišel ve 24 minutě, když dostaly Poděbrady výhodu dvojnásobné přesilové hry. A naložily s ní velmi dobře v čase 23:58 domácí hokejisté vyšachovali popovickou obranu a Malínský přesně zavěsil. V následné, již klasické početní výhodě se tentokrát po spolupráci třetí pětky trefil opět Malínský. Zápas mohl definitivně rozhodnout ve 30 minutě Šebesta, který usměrnil do branky Buldrovu střelu, ale hlavní rozhodčí jej nepochopitelně vyloučil za sekání. Ve 38 minutě ale Skokan popáté skóroval a o osudu zápasu bylo takřka rozhodnuto.

unfaithful wife online why do married men cheat on their wives

V poslední třetině chtěly Poděbrady již jen v klidu dohrát rozehraný zápas. Dvěma hrubkami ale nabídly soupeři zkorigování výsledku. Nejprve se ve 47 minutě trefil Vacek a stejný hráč skóroval i v 55 minutě. Žádné další drama ale domácí nepřipustili.

website open will my husband cheat
women who cheat with married men go online
read read here website

V zápase jsme podali velmi dobrý a poctivý výkon a po zásluze jsme získali první tři body v Poděbradech