Používáte nepodporovaný prohlížeč. Upgradujte si prosím na aktuální verzi.
Klub

Na Týden hokeje zavítalo 17 nových dětí!

Každý zájemce obdržel dárek od svazu i klubu, seznámil se s hokejovou výstrojí a poznal rozdíl mezi hráčskou a brankářskou výstrojí. Kdo neměl výstroj svoji, byla mu zapůjčena a mohlo se na samozřejmě největší lákadlo – hokejový trénink plný zábavy.

Rodiče si mezitím mohli prohlédnout nově vybudované zázemí zimního stadionu – šatny, společenskou místnost, nebo třeba rozcvičovnu s posilovnou… V nové konferenční místnosti se poté sešli se zástupci klubu, kde jim byl představen lední hokej jako správný sport, pro jejich děti. Byli informováni o ledním hokeji, jeho výhodách pro všestranný a celoroční sportovní rozvoj dětí. O výhodách týmového sportu, který děti učí soutěžení v rámci kolektivu a zároveň odpovědnosti vůči němu. Dále se seznámili s finančními a bezpečnostními faktory, které zdaleka nejsou tak problematické, jak se někdy o hokeji povídá. Byli seznámeni s možností bezplatného zapůjčení bruslí, helem, výzbroje pro nejmenší hokejisty.

Na závěr byl rodičům představen také klub HC Poděbrady, ve kterém aktuálně působí řada odborně vzdělaných profesionálních trenérů. Dozvěděli se něco z jeho jeho historie, aktuální struktuře, systému práce s mládeží i s nespornými výhodami úzké spolupráce se Základní školou Václava Havla.

Po skončení tréninku se děti vyfotily a odcházely spokojené domů. Těšíme se s nimi na další shledání – tréninky náboru jsou každé pondělí a čtvrtek od 16:00 do 17:00 a neděli zpravidla od 08:45. Kompletní informace v sekci Nábor.

Fotogalerie