- Střely (na branku) -
0 Vyloučení 0
1 Branky v přesilovce 1
0 Branky v oslabení 0

Druhou část soutěže jsme začali třetím domácím utkáním v řadě, ale moc se nám nepovedlo.

Hned v první střídání se sice do obrovské šance dostal Tuma, ale to bylo z naší strany na delší dobu všechno. Skóre utkání otevřeli hosté, po chybné rozehrávce v naší obranné třetině se trefil Sládek. Hned v dalším střídání Rindoš perfektní přihrávkou našel volného Martínka, který vyrovnal. Bohužel tato branka nás nijak nepovzbudila a v první části hry byli střelecky již úspěšní jen hosté do přestávky vedli 3:1.

Druhá třetina byla rozkouskována vyloučeními na obou stranách. V jedné z přesilových her snížil přesnou ranou do horního růžku Tuma.

Do poslední třetiny jsme šli s jasným cílem otočit zápas v náš prospěch. Ve 48. minutě opět zaúřadovala dvojice Rindoš - Martínek, když prvně jmenovaný zavezl puk do útočného pásma a Martínek vyrovnal. Závěr zápasu jsme si zkomplikovali dvěmi zbytečnými vyloučeními.

Jedno z nich jsme si přenesli do prodloužení přesilovou hru 4 na 3 dokázali hosté využít a odvážejí si zaslouženě druhý bod. Dnešní zápas se nám příliš nepovedl a výsledek je spravedlivý. Příští týden proti vedoucímu Kolínu musí podat diametrálně odlišný výkon, abychom mohli pomýšlet na vítězství.

Branky: 8. Martínek (Rindoš), 26. Tuma (Pácal), 48. Martínek (Rindoš) -