- Střely (na branku) -
6 Vyloučení 6
1 Branky v přesilovce 2
0 Branky v oslabení 0

První domácí utkání letošní sezóny jsme zvládli. SIlné Černošice jsme porazili za 3 body po 10 letech ukončili s nimi nepříznivou sérii.

První střídání byly z naší strany mdlé a soupeř se dostal do nebezpečných příležitostí. My jsme ale byli efektivní. V 6. minutě akci prvního útoku zakončoval Čapek a poslal nás do vedení v zápase. Tento gól nás nastartoval a v polovině 1. třetiny jsme vstřelili další 2 branky. Nejprve Pácal po přihrávce Kejdany zvyšoval na 2:0 o chvíli později se přesně trefil Pojkar. Černošice ještě do konce třetiny snížili, kdy v 16. minutě zásluhou Loskota snížili v přesilové hře na 3:1.

Když jsme ve 24 minutě zásluhou Martínka zvýšili vedení na 4:1 zdálo se že cestu k vítězství už nemůže nic překazit. Hosté ale během minuty po naší chybě snížili na 4:2. Jeden z rozhodujících momentů utkání přišel ve 26 minutě, kdy jsme hráli téměř 3 minuty přesilovou hru 5 na 3, ale bohužel bez úspěchu. Trest přišel vzápětí. Ve 30. minutě potrestal vyloučení Tumy Jobek a ve 38 minutě využil nedůrazu a zmatku před naší brankou k vyrovnání Loskot.

V poslední třetině jsme naštěstí šli opět brzy do vedení, po přihrávce Rindoše se ve 43. minutě přesně trefil Toupal Patrik. Vzápětí hosté nevyužili další z početních výhod a Pojkar v 50. minutě schovanou střelou položil již pevný základ k našemu vítězství. V 58. minutě ještě vítězství pečetil v přesilové hře Milaniak.

Až na výpadek ve druhé třtině jsme podali velmi dobrý výkon a zaslouženě získali 3 body.

Branky: 05:56 Dominik ČAPEK(Lukáš RINDOŠ , Lukáš TUMA), 09:44 Jiří PÁCAL(Filip KEJDANA), 11:23 David POJKAR(Matěj ŽALUD , Dominik ČAPEK), 23:22 Viktor MARTÍNEK(David POJKAR , Filip KEJDANA), 42:24 Patrik TOUPAL(Lukáš RINDOŠ , David POJKAR), 49:28 David POJKAR(Lukáš TUMA), 57:19 Lukáš MILANIAK(Viktor MARTÍNEK) - v přesilové hře 5/4 - 15:14 Jiří LOSKOT(Jiří VOKURKA) - v přesilové hře 5/4, 24:12 Marek PULKRAB(Tomáš JOBEK), 30:12 Tomáš JOBEK(Petr NĚMEČEK , Marek PULKRAB) - v přesilové hře 5/4, 37:48 Jiří LOSKOT(Dominik ŠALAMOUN),