- Střely (na branku) -
6 Vyloučení 6
1 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

Do Benešova jsme jeli s vědomím, že již není cesty zpět a možnost další nápravy. Důrazně jsme si řekli, že pouze disciplinovaný výkon nás může přivézt k vítězství. Utkání jsme začali aktivněji a v 5. minutě šli zaslouženě do vedení, když Tuma ukázal svůj důraz před brankářem Štěpánkem. I v další části první třetiny jsme byli lepším týmem. Měli jsme i 2x výhodu přesilové hry, kterou jsme ale nevyužili. V závěru třetiny byli lepší domácí hráči, ale všechny jejich šance zlikvidoval brankář Bílek.

Druhá část hry přinesla ze začátku vyrovnaný hokej, ale více brankových příležitostí jsme měli my. Bohužel jsme je nedokázali využít a přišel trest. V polovině utkání Formánek dotlačil puk za brankáře Bílka. V této časti hry jsme byli opět hodně vylučovaní a v závěru třetiny přesilovou hru 5 na 3 využil Kaňka

Do poslední části hry jsme šli s vědomím, že může být v letošní sezóně poslední, ale to jsme nechtěli dopustit. Byli jsme lepším týmem, ale nedokázali jsme proměnit ani ty nejvyloženější gólové šance. Vyrovnání přišlo v čase 50:04, když se v útočné třetině uvolnil Jedlička a křižnou střelou nedal domácímu brankáři šanci. V 55. minutě otočil vývoj utkání na naši stranu Dobroň, který si povyjel z modré čáry a prudkou střelou těsně nad ledem prostřelil Štěpánka. Důležitý čtvrtý gól dal V čase 57:01 Jedlička. Domácí si poté vzali oddechový čas, ale my jsme jim již nedali žádnou šanci zdramatizovat zápas. Naopak ještě Pojkar v čase 58:51 pečetil naši výhru 5:2.

Podali jsme soustředěný a disciplinovaný výkon a zaslouženě vrátili sérii zpět do Poděbrad. Tady budeme chtít dnes získat druhý postupový bod.

Branky: 30. Formánek (Holeš), 39. Kaňka (Holeš) - 5. Tuma (Vernek, Jedlička), 51. Jedlička (Tuma, Rindoš), 55. Dobroň (Rindoš), 58. Jedlička (Tuma, Pojkar), 59. Pojkar (Tuma)