Používáte nepodporovaný prohlížeč. Upgradujte si prosím na aktuální verzi.

Memoriál Miloše Fialy

Memoriál Miloše Fialy se koná na počest významného a dlouholetého poděbradského hráče, trenéra a funkcionáře. Jedná se o celosezonní soutěž ročníku 2012, ve kterém startují týmy: HC Poděbrady, SC Kolín, HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav, HC Letci Letňany, HC Buldoci Neratovice.

KDO BYL MILOŠ FIALA?

Tabulka

P
Tým
Z
V
VP
PP
P
Body
% zisk
Skóre

Rozpis utkání

Číslo Datum
Čas
Domácí Hosté Výsledek ZS
1 25.09.2021
09:00
HC Buldoci Neratovice HC Poděbrady 12:1 (3:1 6:0 3:0)
KONEC
3 25.09.2021
14:00
BK Mladá Boleslav HC Letci Letňany 0:18 (0:8 0:4 0:6)
KONEC
MB
2 26.09.2021
17:45
SC Kolín HC Dynamo Pardubice 4:13 (0:3 2:5 2:5)
KONEC
KOL
5 28.09.2021
HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav 17:1 (5:1 4:0 8:0)
KONEC
4 28.09.2021
08:45
HC Poděbrady HC Letci Letňany 3:14 (3:14 0:0 0:0)
KONEC
PDY
6 28.09.2021
15:30
HC Buldoci Neratovice SC Kolín 3:4 (2:0 1:1 0:3)
KONEC
8 02.10.2021 - 03.10.2021
BK Mladá Boleslav HC Buldoci Neratovice 2:6 (0:1 1:2 1:3)
KONEC
MB
7 02.10.2021
12:15
SC Kolín HC Poděbrady 6:5 (2:0 1:3 3:2)
KONEC
KOL
9 02.10.2021
13:15
HC Letci Letňany HC Dynamo Pardubice 9:13 (9:13 0:0 0:0)
KONEC
10 17.10.2021
14:30
HC Poděbrady HC Dynamo Pardubice 9:8 (3:2 4:2 2:4)
KONEC
PDY
11 17.10.2021
15:30
HC Buldoci Neratovice HC Letci Letňany 6:3 (6:3 0:0 0:0)
KONEC
12 17.10.2021
15:30
SC Kolín BK Mladá Boleslav -:- KOL
15 23.10.2021 - 24.10.2021
HC Dynamo Pardubice HC Buldoci Neratovice 9:4 (9:4 0:0 0:0)
KONEC
14 23.10.2021
13:15
HC Letci Letňany SC Kolín 12:3 (12:3 0:0 0:0)
KONEC
13 24.10.2021
12:15
BK Mladá Boleslav HC Poděbrady 4:15 (0:5 4:5 0:5)
KONEC
MB
22 27.10.2021
11:15
HC Poděbrady SC Kolín 3:7 (3:7 0:0 0:0)
KONEC
PDY
17 28.10.2021
HC Dynamo Pardubice SC Kolín 4:4 (4:4 0:0 0:0)
KONEC
16 28.10.2021
09:30
HC Poděbrady HC Buldoci Neratovice 1:9 (0:3 1:5 0:1)
KONEC
PDY
18 28.10.2021
14:15
HC Letci Letňany BK Mladá Boleslav -:-
20 30.10.2021 - 31.10.2021
BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice -:- MB
19 30.10.2021
12:15
HC Letci Letňany HC Poděbrady -:-
21 31.10.2021
15:30
SC Kolín HC Buldoci Neratovice 4:2 (2:0 0:2 2:0)
KONEC
KOL
24 13.11.2021 - 14.11.2021
HC Dynamo Pardubice HC Letci Letňany 7:16 (7:16 0:0 0:0)
KONEC
23 13.11.2021
11:15
HC Buldoci Neratovice BK Mladá Boleslav 12:0 (12:0 0:0 0:0)
KONEC
26 17.11.2021
HC Letci Letňany HC Buldoci Neratovice -:-
27 17.11.2021
BK Mladá Boleslav SC Kolín 1:10 (1:10 0:0 0:0)
KONEC
MB
25 17.11.2021
14:30
HC Dynamo Pardubice HC Poděbrady 6:1 (3:1 1:0 2:0)
KONEC
28 20.11.2021 - 21.11.2021
HC Poděbrady BK Mladá Boleslav -:- PDY
29 20.11.2021 - 21.11.2021
SC Kolín HC Letci Letňany 7:4 (2:0 2:2 3:2)
KONEC
KOL
43 20.11.2021
12:15
BK Mladá Boleslav HC Poděbrady 1:3 (1:1 0:1 0:1)
KONEC
MB
30 21.11.2021
15:45
HC Buldoci Neratovice HC Dynamo Pardubice 4:7 (4:7 0:0 0:0)
KONEC
32 04.12.2021 - 05.12.2021
SC Kolín HC Dynamo Pardubice -:- KOL
33 04.12.2021 - 05.12.2021
BK Mladá Boleslav HC Letci Letňany -:- MB
31 04.12.2021
09:00
HC Buldoci Neratovice HC Poděbrady -:-
35 11.12.2021 - 12.12.2021
HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav -:-
34 11.12.2021
15:30
HC Poděbrady HC Letci Letňany -:- PDY
36 12.12.2021
15:45
HC Buldoci Neratovice SC Kolín -:-
37 18.12.2021 - 19.12.2021
SC Kolín HC Poděbrady -:- KOL
38 18.12.2021 - 19.12.2021
BK Mladá Boleslav HC Buldoci Neratovice -:- MB
39 18.12.2021 - 19.12.2021
HC Letci Letňany HC Dynamo Pardubice -:-
40 08.01.2022 - 09.01.2022
HC Poděbrady HC Dynamo Pardubice -:- PDY
42 08.01.2022 - 09.01.2022
SC Kolín BK Mladá Boleslav -:- KOL
41 08.01.2022
11:15
HC Buldoci Neratovice HC Letci Letňany -:-
44 22.01.2022 - 23.01.2022
HC Letci Letňany SC Kolín -:-
45 22.01.2022 - 23.01.2022
HC Dynamo Pardubice HC Buldoci Neratovice -:-
46 29.01.2022 - 30.01.2022
HC Poděbrady HC Buldoci Neratovice -:- PDY
47 29.01.2022 - 30.01.2022
HC Dynamo Pardubice SC Kolín -:-
48 29.01.2022 - 30.01.2022
HC Letci Letňany BK Mladá Boleslav -:-
49 12.02.2022 - 13.02.2022
HC Letci Letňany HC Poděbrady -:-
50 12.02.2022 - 13.02.2022
BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice -:- MB
51 12.02.2022 - 13.02.2022
SC Kolín HC Buldoci Neratovice -:- KOL
52 26.02.2022 - 27.02.2022
HC Poděbrady SC Kolín -:- PDY
54 26.02.2022 - 27.02.2022
HC Dynamo Pardubice HC Letci Letňany -:-
53 26.02.2022
15:45
HC Buldoci Neratovice BK Mladá Boleslav -:-
55 05.03.2022 - 06.03.2022
HC Dynamo Pardubice HC Poděbrady -:-
56 05.03.2022 - 06.03.2022
HC Letci Letňany HC Buldoci Neratovice -:-
57 05.03.2022 - 06.03.2022
BK Mladá Boleslav SC Kolín -:- MB
58 12.03.2022 - 13.03.2022
HC Poděbrady BK Mladá Boleslav -:- PDY
59 12.03.2022 - 13.03.2022
SC Kolín HC Letci Letňany -:- KOL
60 13.03.2022
15:45
HC Buldoci Neratovice HC Dynamo Pardubice -:-

Pokud je datum utkání uvedeno malým šedým písmem, není ještě známý přesný termín utkání (jedná se o předpokládaný termín).