4. třída

Vítězství hráčů U11 na mezinárodním turnaji ve Francii

Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny, z nichž první dva týmy postoupily přímo do semifinále, Poděbrady skončili ve skupině druzí a v semifinále je čekal zápas s velmi silným týmem z Lotyšské Rigy.

Rigy.
Zápas skončil bezbrankovou remízou a když jsme v prodloužení promarnili obrovské šance na vítězství  přišli na řadu nájezdy, v kterých jsme rozhodli o našem vítězství a postupu do finále.
Ve finále na kluky čekal další hokejový velikán, švýcarský Servette Ženeva. Do dech beroucího klání s úžasnou diváckou kulisou jsme vstoupili skvěle a ujali se rychle vedení, které jsme posléze navýšili na 2:0, soupeř se ale nevzdal, bojoval, dokázal snížit a pět minut před koncem srovnal. Stav po základní hrací době tedy 2:2! Máme tu znovu prodloužení které vítěze neurčilo. Opět nájezdy, Opět vítězství, Vítězství v turnaji a  obrovská euforie hráčů a fanoušků našeho týmu.
Na poháru pro vítěze tak budou navždy vyryti vedle klubů jako Kyjev, Vítkovice nebo Dynamo Moskva také Poděbrady!!!!!!