Skip Navigation Links

Přidáno: 08.02.2019 v 14:24:41, poslední aktualizace: 08.02.2019 v 14:51:46 POČET PŘEČTENÍ: 153x

Žabonosy – poslední domácí soupeř v základní části

A-tým Pozvánka na utkání

Tento víkend, již tradičně v sobotu od 17:00, přivítají Poděbrady v posledním domácím utkání základní části tým Žabonos. I přes prohru v minulém kole se domácí stále drží na druhém místě o bod před Benešovem. A druhou příčku budou chtít hokejisté udržet. Soupeř si naopak bude chtít pojistit záchranu před baráží, aktuálně před poslední Kutnou Horou drží pětibodový náskok, který navýšili minulý týden díky vítězství 8:3 nad Kralupami.

Listopadové utkání v Kolíně měly Poděbrady rozehrány výborně, do třetí třetiny vstupovali za vedení 1:3. Už po 2 vteřinách ale snížil Hutla a do konce třetiny stihli domácí vyrovnat i přes to, že na chvíli dokázal Hrdina vrátit hostům dvoubrankové vedení. V prodloužení pak Žabonosy 3 vteřiny před koncem dotlačily puk do branky a získaly tak bonusový bod.