A-tým

Play-off se blíží, poslední utkání základní části je tu

Poděbrady mají za sebou domácí utkání s Žabonosy, ze kterého si také odnesly dva body za vítězství v prodloužení. Na rozdíl od nedělního soupeře ale doháněli ztrátu už 0:3. Poslední utkání základní části bude nejen příprava na nadcházející play-off, ale také boj o lepší pozici ve vyřazovací části. Na dálku budou bojovat o výhodu domácího prostředí s Benešovem, který zajíždí na led rezervy Mladé Boleslavi (utkání se hraje v sobotu od 17:00). Pokud Poděbrady získají v posledním kole stejně nebo více bodů jak Benešov, play-off začnou v příštím týdnu na domácí půdě.

První utkání v listopadu vyhrály Poděbrady 5:2, když si za vítězstvím šly hned od první třetiny. Jak dopadne poslední kolo? Utkání začíná na zimním stadionu v Kutné Hoře v neděli v 17:30.