Rozlosování soutěží 2017/2018

Po roce se vrací do reorganizované Krajské ligy mužů. Bude hrát skupinu západ, hrací den bude určen později. V prvním zápase o víkendu 16-17.9. Přivítáme doma dobře známého soupeře z loňské sezóny tým HC Čáslav.

Starší dorost:

trong>
Bude hrát Regionální soutěž ligy staršího dorostu skupinu F, kterou řídí Královehradecký svaz. Tato soutěž vznikla po reorganizaci mládežnických soutěží v ČSLH a částečně nahrazuje Ligu staršího dorostu. Soupeřem jim budou mužstva Kolína, Nového Města nad Metují, Chrudimi, Chocně, Kutné Hory, Opočna, Jaroměře a Třebechovic. Systém soutěže je dvoukolový,4 nejlepší týmy postupují do další skupiny, která bude hrát o právo hrát skupinu o extraligu staršího dorostu. Ostatní budou soutěž dohrávat mezi sebou. Soutěž začíná 10.9. A my doma přivítáme mužstvo HC Choceň.

Mladší dorost:
Bude hrát Regionální ligu mladšího dorostu skupinu B. První 3 týmy postupují do skupiny, která bude hrát o právo hrát skupinu o extraligu mladšího dorostu. V prvním kole přivítáme doma HC Slavoj Zbraslav.

Mladší + starší žáci:
Žáci zůstávají ve středočeské skupině č.13. V prvním utkání o víkendu 9-10.9. zajíždějí do Letňan.