Krajská liga mužů - sezóna 2018/2019 - 9. kolo, utkání číslo: S0071

SK Černošice - HC Poděbrady
10 : 1

KONEC

10. LISTOPADU 2018   16:30    ZS Černošice POČET DIVÁKŮ: -

Souboj druhých týmů obou skupin zcela vyzněl pro tu západní. Domácí šli do vedení již ve druhé minutě a do konce první části hry svůj náskok navýšili až na 5:0. My jsme branku Černošic ohrožovali zcela vyjímečně. Bohužel nám nevycházelo vůbec nic a působili jsme odevzdaným dojmem.

Do druhé třetiny jsme šli s mnohem větším odhodláním a se snahou ještě se o výsledek poprat. Bohužel to vzalo za své ve 26. minutě šestou brankou Černošic. Náskok domácích narostl až na 8:0. Teprve po této brance jsme dokzáli prostřelit domácího Frolíka. Ve 38. minutě našel Žalud na útočné modré Hrdinu a ten nekompromisně zavěsil.

Poslední třetina se již jen dohrávala a Černošice náš debakl dotáhly k dokonalosti a daly nám potupnou desítku.

V Černošicích nehrály ty letošní svěží Poděbrady. Věřím, že je opět uvidíme příští týden doma v prestižním zápase proti Mělníku.

SK Černošice HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky 38. Hrdina (Žalud)
Vyloučení: 3 4
Sestava Bílek (Škubal) - Cafourek, Milaniak, Pojkar, Baumgartner, Žalud, Vencovský - Příhoda, Kubát, Vernek - Strnad, Rindoš, Tuma - Šafra, Čtvrtečka, Hrdina, Mojžíš

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.