Krajská liga mužů - sezóna 2018/2019 - 8. kolo, utkání číslo: S0060

HC Žabonosy - HC Poděbrady
5 : 4

PO PRODLOUŽENÍ

4. LISTOPADU 2018   19:45    ZS Kolín POČET DIVÁKŮ: -

Další utkání jsme sehráli v nedalekém Kolíně, ale v pozdním čase. Podle toho vypadal i úvod utkání. Nebyli jsme patřičně aktivní směrem dopředu, několik našich střel pochytal spolehlivý brankář Martínek v dresu Žabonos. Do vedení šli domácí , kteří ve dvojnásobné přesilovce v 11. minutě dotlačili puk za záda našeho brankáře Škubala. Tento stav vydržel až do konce první třetiny

Ve druhé části hry jsme zvýšili obrátky soupeře přehrávali. Odměnou byly 3 góly. Nejprve hned po 19 vteřinách vstřelil svou prémierovou branku v dresu Poděbrad Michal Dobroň, který využil přesilovou hru. Ve 24, minutě jsme opět zužitkovali početní výhodu. Střelu Pojkara usměrnil do sítě Příhoda. Ve 37. minutě se rychle před brankou zorientoval Mojžíš a bylo to 3:1. S tímto náskokem jsme šli do kabin.

Poslední třetina začala přestřelkou. Po 22. vteřinách snížil na 2:3 Hutla. O 30 vteřin později Hrdina svůj nájezd vyřešil golfákem mezi kruhy a nedal domácímu gólmanovi šanci. Pak se hra na chvíli zklidnila, my zřejmě pod dojmem, že se jako v předchozích zápasech už nemůže nic stát, nebo, že dáme vždycky o gól víc , jsme přestali hrát a přišel trest. Nejprve ve 49 minutě jsme propadli v útočném pásmu a domácí akci 3 na 1 zakončil Beňovský střelou do prázdné branky. Toto varování naší hře nic nezměnilo a v 54 minutě Žabonosy vyrovnaly, po dalším přečíslení.

V prodloužení jsme velkou šanci měli my, ale neproměnili, domácí naopak 3 vteřiny před koncem dotlačili puk do naší branky a berou bod navíc. Pro nás to snad už bude dostatečným varováním, abychom před následujícími zápasy výrazně zlepšili hru dozadu.

HC Žabonosy HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky 21. Dobroň (Příhoda), 24. Příhoda (Pojkar, Rindoš), 37. Mojžíš (Hrdina, Příhoda), 41. Hrdina (Pojkar, Toupal)
Vyloučení: 6 5
Sestava Škubal - Dobroň, Žalud, Pojkar, Milaniak, Vencovský - Příhoda, Rindoš, Hrdina - Toupal, Mojžíš, Tuma - Čtvrtečka, Pácal, Šafra - Zámečník

Krajská liga mužů - 8. kolo(zobrazit/schovat)

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.