Krajská liga mužů - sezóna 2018/2019 - 3. kolo, utkání číslo: S0019

HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav, z.s.
1 : 5

KONEC

29. ZÁŘÍ 2018   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: 125

Ve třetím kole dorazil do Poděbrad neoblíbený soupeř z Čáslavi. Poděbrady s ní dosud nedokázaly uhrát ani bod a bohužel tento fakt trvá i po tomto utkání.

Hned v úvodu utkání se do velké šance dostal hostující Pipek, nedokázal ale puk zasunout do branky. Úvodní pasáž byla hodně rychlá a první přerušení hry nastalo prakticky až po pěti minutách hry. Zanedlouho Poděbrady dostaly možnost přesilové hry, když Pipek zahákoval domácího hráče. Přesilovka se však vůbec nepovedla. V oslabení se do útoku dostala dvojice Sladký – Borovanský a první jmenovaný v oslabení otevřel skóre utkání (0:1). Domácí dostali výhodu přesilové hry i v sedmé minutě, předčasně ji však ukončil faul. Následnou přesilovou hru Čáslav využila – Tomáš Pipek zvýšil na 0:2. V 19. minutě se Milaniak po skončení svého trestu dostal do šance, brankář hostů si střelu pohlídal. Na druhé straně byl pozorný i Bílek, ten vychytal Křišťana, který se nehlídaný ocitl mezi kruhy.

Do druhé třetiny jsme nevstoupili dobře. Po 35 minutách šel na trestnou lavici Mojžíš a Křišťan využil druhou přesilovku Čáslavi, když dostal několikátou dorážkou puk do branky (0:3). Krátce nato byl Mojžíš vyloučen podruhé v krátkém sledu, tentokrát Bílek odolal všem střelám i dorážkám. Domácí brankář se blýskl i o pět minut později – Martin Pipek s Filipem Navrátilem na něj ujížděli sami, Bílek skvěle zasáhl. V polovině utkání domácí Indra obdržel další menší trest. Když si navíc frustraci slovně vyříkal s hlavním rozhodčím, putoval předčasně do šatny. I po skončení přesilovky Čáslav držela Poděbrady v pásmu, výborný Bílek držel naději. Ve 38. minutě už byl ale krátký na střelu Martina Ježka, který poslal hosty už do čtyřgólového vedení (0:4). Těsně před koncem druhé třetiny obdrželi tresty Sladký s Janatou a Poděbrady dostaly možnost zahájit poslední třetinu přesilovkou 5 na 3.

Přesilová hra se ještě protáhla, to na konci první minuty třetí třetiny obdržel trest ještě Křišťan. Domácí však s přesilovkou nenaložili dobře a když už si vytvořili střeleckou možnost, zasáhl přesně Vich. Poděbrady se dočkaly až ve 45. minutě. Krásnou kombinaci zakončil do téměř prázdné branky Martin Příhoda a snížil na 1:4. Další možnost snížit v přesilové hře přišla o tři minuty později, ale faul Janaty se nepodařilo zúročit brankou. Když v 51. minutě přidal Křišťan pátou branku hostů, bylo rozhodnuto. Bílek ještě v závěru utkání předvedl několik výborných zákroků a domácí tak ubránili další dvě oslabení.

Čáslav si odváží všechny body a my se její pokusíme sérii přetrhnout v druhé polovině soutěže. Příští týden zajíždějí Poděbrady na led Příbrami. Hraje se první utkání se druhou skupinou.

HC Poděbrady Hokejový klub Čáslav, z.s.
Vývoj skóre
Branky 45. Příhoda (Hrdina, Vernek) 6. Sladký (Borovanský), 9. Pipek (Šulc), 22. Křišťan (Kraučuk), 38. Ježek (Kraučuk), 51. Křišťan (Kůrka)
Vyloučení: 9, navíc 2x 10 min.
Vencovský 10 (vražení na hrazení), Indra 10 + OK (nesportovní chování)
7
Sestava Bílek Pavel (Škubal Jiří) – Cafourek Miloslav, Žalud Matěj – Příhoda Martin, Indra Marek, Vernek Jan – Pojkar David, Vencovský Karel – Mojžíš Radek, Žemlička Vojtěch, Strnad Luděk – Kosinka Jakub – Milaniak Lukáš, Pácal Jiří, Hrdina Jiří Vich Michal (Svoboda Martin) – Skokan Lukáš, Svoboda Ludvík, Lang Lukáš, Bílek Filip, Kůrka Jakub, Šlejtr Ondřej, Janata Ladislav, Šulc Jakub, Procházka Jakub – Pipek Martin, Kraučuk Michal, Křišťan Radim, Ježek Martin, Pipek Tomáš, Muras Lukáš, Borovanský Michal, Vlach Jiří, Navrátil Filip, Sladký Jan

Fotogalerie z utkání(počet fotografií: 43)

HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav 1:5

Krajská liga mužů - 3. kolo(zobrazit/schovat)

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.