Výsledek

Krajská liga mužů - sezóna 2017/2018 - 21. kolo, utkání číslo: S0164

HC Poděbrady - BK Mladá Boleslav

10. ÚNORA 2018   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

Pro nás velmi důležitý zápas začal z naší strany nervózně. Měli jsme špatný pohyb a nepřesně jsme si přihrávali. Soupeř na tom naštěstí pro nás nebyl o moc lépe a tak se po nezáživné první třetině šlo do šaten za nerozhodného stavu 0:0.

V úvodu druhé části hry jsme dostali výhodu dvojnásobné početní výhody. Soupeře jsme téměř dvě minuty svírali před jeho brankou, vyslali i několik nebezpečných střel, ale hostujího brankáře jsme nepřekonali. Naopak hosté se rychle oklepali a ve 28. minutě šli dovedení zásluhou Vaníčka. Ve 35 minutě jsme opět hráli 30 vteřin přesilovku 5 na 3, ale zase neúspěšně. Vyrovnání přišlo až v následné již klasické početní výhodě, když Žaludovo nahození usměrnil do branky Mojžíš. Vyrovnaný stav 1:1 vydržel až do druhé přestávky.

Třetí třetina začala lépe pro hosty. Ve 44. minutě se puk nešťastně odrazil před naší brankou k Rovnému a ten vrátil Boleslavi vedení. To nemělo dlouhé trvaní. Hned v následujícím střídání Kadlec J. přihrál Rindošovi,ten zavezl puk do soupeřovi třetiny a z otočky nekompromisně vyrovnal. Tento gól nás povzbudil a byl začátkem k obratu v zápase. Ve 47. minutě nás do vedení po přihrávce Kadlece A. poslal Velechovský. Oba hráči si role o 2 minuty později vyměnili a Kadlec A. vstřelil uklidňující čtvrtý gól. Hosté neudrželi nervy na uzdě a vyloučeními se připravili o možnost zdramatizovat zápas. 150 vteřin před koncem sice odvolali brankáře, ale Kadlec A. potvrdil roli nejlepšího střelce týmu a do prázné branky dal poslední gól utkání.

Vítězstvím jsme udělali důležitý krok k tomu, abychom se vyhnuli baráži. Tento fakt o půl hodiny později podpořily Žabonosy výhrou v Kutné Hoře.

HC Poděbrady BK Mladá Boleslav
Vývoj skóre
Branky 37. Mojžíš (Žalud, Rindoš), 44. Rindoš (Kadlec J.), 47. Velechovský (Kadlec A., Malínský), 49. Kadlec A. (Velechovský), 60. Kadlec A.
Vyloučení: 0 0
Sestava Moravec - Malínský,Žalud, Sladký, Kadlec J., Martínek - Pácal, Mojžíš, Kadlec A. - Toupal D., Rindoš, Velechovský - Šafra, Potocký, Hrdina - Chvojka

Krajská liga mužů - 21. kolo(zobrazit/schovat)

Poslední aktualizace: 11. února 2018 v 21:10:12