Pojď hrát hokej!

Krajská liga mužů - sezóna 2017/2018 - 16. kolo, utkání číslo: S0123

SK Sršni Kutná Hora - HC Poděbrady

6. LEDNA 2018   17:30    ZS Kutná Hora POČET DIVÁKŮ: -

K prvnímu utkání roku 2018 jsme nastoupili v Kutné Hoře proti místním Sršňům. Týmy zahájili vyrovnaně, v ohrožení se ocitali gólmani obou týmů. Gólově se prosadili první domácí na konci páté minuty. Po závaru před naší brankou soupeře vybojovali domácí puk a Jelínek prostřelil Moravce. V 7. minutě, jsme hráli přesilovou hru, ale somácí se dostali do breaku, ketrý však neproměnili. Když hráli následně oba týmy v počtu 5 na 5, Kadlec A. přesnou střelou srovnal na 1:1. Vzápětí jsme dostali opět výhodu přesilové hry , a po pouhých 9 sekundách se opět prosadil Kladec A. a obrátil vývoj zápasu na naší stranu. Domácí hokejisté ale dokázali v 18. minutě srovnat skóre. Na konci třetiny jsme dostali výhodu dvojnásobné přesilové hry, kterou jsme nevyužili, ale při následné již klasické početní výhodě jsme zásluhou tentokrát Kadlece J. šli 13 vteřin před první sirénou opět do vedení.

Druhá třetina přinesla vyrovnaný hokej, nám se podařilo odskočit záslouhou Kadlece A. ve 25. minutě, který tím dovršil svůj hattrick.Domácí se ovšem nevzdali, ve 26. minutě propadl puk trochu nešťastně Moravcovi mezi betony a Kutná Hora byl opět v kontaktu.

Do poslední části hry jsme vstoupili s jediným cílem. Poctivou obranou dotáhnout slibně rozehraný zápas do vítězného konce. Hra byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Ve 49. minutě byl vyloučen Potocký a domácí poprvé využili přesilovou hru a vyrovnali. Vyrovnaný zápas měl tentokrát šťastný konec pro nás. V 54. minutě jsme opět dostali výhodu přesilové hry a opět byli úspěšní. Martínkův nahozený puk ze vzduchu usměrnil do branky Velechovský. Závěrečný nápor domácích jsme přestáli a získali 3 velmi důležité body. Kaňkou utkání byl nepotrestaný zákrok na Žouželku v poslední minutě, po kterém byl odvezen do Kolínské nemocnice s otřesem mozku. Tímto mu všichni přejeme brzké uzdravení.

V Kutné Hoře jsme odehráli velmi dobrý zápas. Vyhrál šťastnější tým.

SK Sršni Kutná Hora HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky 13. Kadlec A. (Kadlec J., Toupal D.),14. Kadlec A. (Kadlec J.), 20. Kadlec J. (Martínek), 25. Kadlec A. (Kadlec J, Toupal D.), 54. Velechovský (Martínek)
Vyloučení: 0 0