Krajská liga mužů - sezóna 2017/2018 - 5. kolo, utkání číslo: S0036

HC Poděbrady - HC Junior Mělník
0 : 6

KONEC

7. ŘÍJNA 2017   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

Úvodní šanci utkáníjsme něli my, ale Jelínek přihrávku Rindoše nevyužil. Bohužel v 6. minutě se do naší rozehrávky 2x nešťastně připletl hlavní rozhodčí, puk se dostal až před naší branku kde mělnický Fedymycz otevřel skóre utkání. O minutu později jsme propadli v útočném pásmu a Šubrt zvýšil na 2:0.

Úvod druhé třetiny nám nevyšel a rozhodl definitivně o osudu utkání. Ve 23. minutě si Havel pohrál s naším obráncem a přesno bekhendovou střelou zvýšil na 3:0 a o další minutu později to bylo již 4:0.

V poslední části hry hned na začátku vzala za své slova o pozorné obraně. Během 2 minut jsme inkasovali další 2 branky a bylo hotovo. Mělnický Vokurka za svá záda nepustil žádný puk a tak jsme dostali doma nepříjemného kanára.

Děláme obrovské chyby v obraně a nadaří se nám v zakončení, proto jsou výsledky velmi špatné. Pokud nebudeme inkasovat laciné branky, věřím, že dojde ke zlepšení.