S1021: HC Poděbrady - Slavoj Velké Popovice

Krajská liga mužů: Základní část - 4. kolo

- Střely (na branku) -
0 Vyloučení 0
0 Branky v přesilovce 0
1 Branky v oslabení 0

Další utkání na domácím ledě se Poděbradům proti tradičně silným Popovicím nevyšlo a po nepřesvědčivém výkonu jsou stále bez bodu. Domácí hokejisté v úvodu byli chvíli před bankou hostů, ale brankově to vyjádřit nedokázali. Naopak hosté využili hned svou první přesilovou hru, když Mocek v 6. minutě nehodil puk před branku a ten se po tečích dostal až za záda brankáře Benýra. Další pohroma pro Poděbrady přišla v 10 minutě. Rozhodčí signalizoval vyloučení domácího celku a výhodu využil Braniš.

Ve druhé třetině Poděbrady ve 23. minutě špatně pokryly střední pásmo a Braniš vstřelil třetí gól Popovic. Domácí ohrožovali braku hostů jenom sporadicky a tak Popovice měly před třetí třetinou příjemný náskok 3:0

Poslední část hry už proběhla bez branek, Hosté si celkem pohodlně své vítězství pohlídali.

Branky: - 6. Mocek (Moravec), 10. Braniš (Culka), 23. Braniš (Medřický)

Benýr (23. Král) - Malínský, Krejčík, Buldra, Chmelař, Havelka, Malina - Drahoňovský,Kubát, Löffelmann - Velechovský, Skokan ,Šafra - Malý, Jelínek, Svoboda