17: HK Lev Slaný - HC Poděbrady

Krajská liga mužů: Základní část - 3. kolo

HK Lev Slaný
Počet diváků: 50

Od úvodního buly se i díky špatnému ledu nehrálo v nijak závratném tempu. Domácí šli do vedení ve 3 minutě zásluhou Vránka, kterého nechala poděbradská obrana doslova dojít až před brankáře Benýra. Tato branky ale nabudila spíše hosty, kteří se tlačili před domácí branku ve snaze vyrovnat. To se podařilo v 15 minutě, když domácí brankář Vaňous rozehrál puk přímo na hůl Löffelmanna a ten ve snadné pozici trefil zcela odkrytou branku.

why do women cheat with married men my husband cheated with a man I cheated on my girlfriend
redirect read here infidelity signs
website link is the abortion pill painful
website read website
cheaters caught why husband cheat read here
website types of women who cheat why women cheat on their husband

Poděbrady byly lepší i ve druhé části hry a po zásluze byly odměněny brankami. Nejprve se ve 25 minutě po přihrávce Drahoňovského trefil Kubát a o dvě minuty později pěknou akci třetího útoku zakončil Procházka Ivo. Slánští hokejisté ve 29 minutě dokázali proměnit přesilovou hru bylo to opět jenom o gól. V samém závěru mohl Poděbradům vrátit dvoubrankový náskok Šebesta, ale jeho střelu do prázdné branky na poslední chvíli vyrazil domácí obránce.

all wife cheat why do men cheat on their wife how to cheat with a married woman
dating for married people website website
redirect wifes that cheat women cheat husband
redirect cheat on my wife infidelity signs
cheaters caught types of women who cheat read here
unfaithful wives my wife emotionally cheated on me online

Do poslední třetiny šel Slaný s výhodou přesilové hry, ale nijak vážně branku Poděbrad nehrozil. Domácí hokejisté se nedokázali dostat do nějakého výraznějšího tlaku a Poděbrady bez větších problémů držely svůj náskok. Navíc ve 48 minutě Skokan po přihrávce Procházky Romana vstřelil čtvrtý gól a hosté mohli dohrát zápas v klidu, což se také stalo.

why do wife cheat on husband link cheat on my husband
website redirect the unfaithful husband
why do women cheat with married men meet and cheat I cheated on my girlfriend
read here why do husband cheat my husband cheated on me
read how to get abortion pills after effects of abortion pill
online unfaithful husbands dating for married
website why do wife cheat website

V zápase jsme byli jednoznačně lepším a aktivnějším týmem a po zásluze vezeme cenné 3 body.

wives cheat read link
women cheat on their husbands why do women cheat on their husbands why women cheat on their husbands
boyfriend cheated on me husbands who cheat read here
website link is the abortion pill painful
website read website
unfaithful wives online online
unfaithful wife when married men cheat why do married men cheat on their wives

Branky: 3. Vránek (Lapáček, Banič), 29. Průcha (Lapáček, Banič)5/4 - 15. Löffelmann (Drahoňovský L.), 25. Kubát (Drahoňovský L.), 27. Procházka I. (Malý, Pácal)., 48. Skokan (Procházka R., Svoboda)

Sestava HK Lev Slaný
Benýr - Malínský, Malina, Buldra, Procházka R., Pozník, Havelka - Drahoňovský. Kubát, Löffelmann - Skokan, Šebesta, Svoboda - Malý, Pácal, Procházka I.